Wszystkie ceny w sklepie www.justforpets.eu są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i wyrażone są w złotych polskich, jednakże nie zostały powiększone o koszt dostawy, chyba że warunki promocji stosowanej przez Sklep stanowią inaczej. Cena podana przy każdym artykule jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia i obowiązuje do czasu zakończenia transakcji.

W sklepie www.justforpets.eu możliwe są następujące formy płatności za zamówione towary:

 • PŁATNOŚĆ PRZELEWEM BANKOWYM
  Wszystkie przelewy prosimy kierować na nr konta:
  Santander Bank Polska S.A.
  73 1090 1144 0000 0001 3618 9423
  Just We Ewelina Stasik-Makowska
  Armii Krajowej 99, 63-600 Kępno
  W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.
 • SZYBKA PŁATNOŚĆ ONLINE – płatność elektroniczna w systemie T PAY. Płacisz środkami z Twojego rachunku bankowego, karty kredytowej lub debetowej (należność pobierana jest w chwili decyzji o zapłacie w trakcie składania zamówienia).
 • PŁATNOŚĆ OSOBISTA GOTÓWKĄ
 • PŁATNOŚĆ PAYPAL – w systemie płatności PayPal kupujący nie ponosi żadnych opłat za realizację płatności w złotówkach. Płacisz środkami z Twojego rachunku bankowego, karty kredytowej lub debetowej bez ujawniania swoich danych finansowych.
 • PŁATNOŚĆ ZA PRZESYŁKI ZAGRANICZNE – przesyłki poza granice kraju mogą być opłacane tylko kartą płatniczą lub przelewem.
  Numer konta dla przelewów zagranicznych w EURO:
  nr rachunku IBAN:  ……………………………………………………………………………..
 • FAKTURY VAT
  W tym celu prosimy o wpisanie nr NIP oraz wszystkich niezbędnych danych teleadresowych Państwa Firmy we wskazanych miejscach. Faktury VAT przesyłamy w formie papierowej lub pliku PDF.